Emilka / Sesja noworodkowa/Sesja rodzinna, Żywiec

Sesja noworodkowa Emilki

Emilka jest jedną z najmłodszych, fotografowanych przeze mnie maluszków. W dniu sesji miała zaledwie 12 dni.

Okres pierwszych dwóch tygodni życia maluszka, jest najlepszy na wykonanie sesji noworodkowej. Jest tak, ponieważ maleństwo większość czasu przesypia mocnym snem, co sprzyja układaniu go w różne, ciekawe pozy, jak na przykład te w objęciach rodziców.
Dziękuje Wam Mateuszu i Dominiko za okazane zaufanie i pomoc w trakcie wykonywania zdjęć. Współpraca z Wami była wielką przyjemnością.

1 emilka_maa_rozdzielczosc__logo_1_of_24 emilka_maa_rozdzielczosc__logo_8_of_24 emilka_maa_rozdzielczosc__logo_16_of_24 emilka_maa_rozdzielczosc__logo_22_of_24 emilka_maa_rozdzielczosc__logo_23_of_24

Komentarze

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Wyślij wiadomość

  Zobacz również

  Florian | Fotografia noworodkowa Żywiec

  “Bycie rodziną oznacza, że ​​jesteś częścią czegoś bardzo wspaniałego. Oznacza to, że będziesz kochać i być kochanym przez resztę swojego życia.”
  Lisa Weed

  Tym razem odwiedzili mnie Edyta i Bartek z małym Florianem. Ach! Co to była za cudne spotkanie! Ach! Co to była za wspaniała trójka! Zobaczcie sami 🙂

  (więcej…)

  2, Mar 2019
  Czytaj

  Liliana / Fotografia dziecięca/Roczek

  Roczek Lilianki

  W lipcu Lilianka ukończyła roczek, z tej okazji dostała piękny prezent od rodziców w postaci fotografii upamiętniających to wydarzenie. (więcej…)

  30, Paź 2014
  Czytaj