Filip / Fotografia niemowlęca, Żywiec

Galeria Filipka

Filipek swoją sesję dostał w prezencie z okazji Chrztu świętego, taki jest  efekt tego prezentu 🙂 Zapraszam:

Filip (Mała rozdzielczość + LOGO)-5 Filip (Mała rozdzielczość + LOGO)-7 Filip (Mała rozdzielczość + LOGO)-8 Filip (Mała rozdzielczość + LOGO)-11 Filip (Mała rozdzielczość + LOGO)-14 Filip (Mała rozdzielczość + LOGO)-16 Filip (Mała rozdzielczość + LOGO)-18

Komentarze

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Wyślij wiadomość

  Zobacz również

  Kasia i Łukasz/Fotografia narzeczeńska, Żywiec

  Sesja narzeczeńska, to piękna pamiątka. To chwila celebrowania okresu przedmałżeńskiego. To także odrobina spokoju w szaleństwie przygotowań ślubnych. Taka sesja, to chwila celebrowania okresu przedmałżeńskiego, to także odrobina spokoju w szaleństwie przygotowań ślubnych. A fotograf na sesji narzeczeńskiej ma okazję poznać, w jakich pozach narzeczeni czują się najlepiej, ma okazje ocenić, w jakich pozach najpiękniej ukazać miłość między dwojgiem zakochanych w sobie narzeczonych. (więcej…)

  29, Lip 2017
  Czytaj

  Magda / Fotografia portretowa, Żywiec

  Tym razem chciałabym się podzielić fotografiami z piękną Magdą. Energetyzujące jest fotografowanie kogoś takiego jak ta młoda kobieta – pełna życia i pozytywnej energii. Z niecierpliwością czekam na nasze nastepne, plenerowe spotkanie. Zapraszam do obejrzenia kilka kadrów z jej udziałem. (więcej…)

  13, Paź 2014
  Czytaj

  Thomas / Fotografia dziecięca, Żywiec

  Thomas to urodziwy dwuletni chłopiec o blond włosach i dużych niebieskich oczach, co można wyraźnie dostrzec na poniższych fotografiach. (więcej…)

  16, Lip 2014
  Czytaj