Damian | Fotografia noworodkowa, Żywiec

W drugiej połowie lutego zrealizowałam dość nietypową sesję.

Pretekstem do jej wykonania stało się pojawienie nowego członka w rodzinie Oli i Marcina. Tym razem to nie ja gościłam rodzinę w studio,
a sama stałam się gościem w ich domu. Przed pojawieniem się u nich odczuwałam ekscytację, ale i drobny niepokój związany z realizacją sesji w nieznanym otoczeniu. Niepokój okazał się zupełnie niepotrzebny,
a to dzięki dobrej współpracy z Tymi wyjątkowymi klientami. Przez kilka poprzedzających nasze spotkanie dni próbowałam poznać oczekiwania rodzinki i zaplanować samo wydarzenie.
Mimo doskonałego planu :-), plan trzeba było modyfikować. Miałam super pomysł 🙂 na wykorzystanie naturalnego oświetlenia na poddaszu ich domu, jednakże w noc poprzedzającą nasze spotkanie opady śniegu zaprzepaściły moją koncepcję. Musiałam zatem się wykazać swoim długoletnim doświadczeniem i kreatywnością.

To spotkanie zostanie na długo w mojej pamięci. Nie jest to tylko kwestia dobrej współpracy, ale przede wszystkim fajnie pobyć w towarzystwie tak szczęśliwej rodzinki.

Sesje domowe to niesamowity sposób, aby uchwycić te codziennie małe chwile i sprawić, że trwają całe życie. Zapraszam na sesję w domowym zaciszu.

Komentarze

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Wyślij wiadomość

  Zobacz również

  Maja / Fotografia noworodkowa, Żywiec

  Sesja noworodkowa Mai

  Maja spisała się na medal i pozwoliła wykonać sporo różnych stylizacji i masę pięknych ujęć rodzinnych 
  Cieszę się, że mogę tulić do snu takie urocze okruszki!!

  (więcej…)

  4, Lis 2018
  Czytaj

  Tymon / Sesja noworodkowa, Żywiec

  Zapraszam do obejrzenia kilka kadrów z sesji Tymona.

  Sesję podzieliliśmy na dwa etapy. Wpierw wykonaliśmy zdjęcia swobodne, naturalne, mniej pozowane w stylu lifestyle. Tak aby uchwycić to co najważniejsze – mianowicie maleńkość i kruchość nowo narodzonego dziecka oraz miłość i radość towarzysząca rodzicom 🙂 Następnie przeszliśmy do drugiej części tej  bardziej kolorowej, używając akcesoriów i dodatków. Dzięki temu powstała wyjątkowa pamiątka na całe lata 🙂 Rodzicom – Justyno i Tymku, serdecznie Wam dziękuję za zaufanie jakim mnie obdarzyliście i za wspaniałą atmosferę, którą wprowadziliście na czas naszego spotkania 🙂  (więcej…)

  29, Maj 2017
  Czytaj

  Kornelia i Oskar /Fotografia dziecięca, Żywiec

  Przedstawiam Kornelię i Oskara, których miałam przyjemność fotografować w tym wyjątkowym klimacie świątecznym.

  (więcej…)

  19, Gru 2015
  Czytaj