Tymon / Sesja noworodkowa, Żywiec

Zapraszam do obejrzenia kilka kadrów z sesji Tymona.

Sesję podzieliliśmy na dwa etapy. Wpierw wykonaliśmy zdjęcia swobodne, naturalne, mniej pozowane w stylu lifestyle. Tak aby uchwycić to co najważniejsze – mianowicie maleńkość i kruchość nowo narodzonego dziecka oraz miłość i radość towarzysząca rodzicom 🙂 Następnie przeszliśmy do drugiej części tej  bardziej kolorowej, używając akcesoriów i dodatków. Dzięki temu powstała wyjątkowa pamiątka na całe lata 🙂 Rodzicom – Justyno i Tymku, serdecznie Wam dziękuję za zaufanie jakim mnie obdarzyliście i za wspaniałą atmosferę, którą wprowadziliście na czas naszego spotkania 🙂 

Która wersja Wam się bardziej podoba?

Jeżeli jesteście zainteresowani sesją noworodkową w wersji naturalnej, z przewagą koloru białego, albo sesją z wykorzystaniem różnych skrzyneczek, maleńkich łóżeczek, kolorowych ubranek lub chcecie na jednej sesji połączyć obie wersje 🙂 zapraszam do rezerwacji: kontakt@joannastolarczyk.pl


Komentarze

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Wyślij wiadomość

  Zobacz również

  Franek / Sesja noworodkowa, Żywiec

  Dziś przedstawiam Franka, który pojawił się na sesji z nieco starszymi braćmi, Dawidem i Miłoszem. Bardzo lubię takie wyzwania 🙂 Sesja okazała się wielką niespodzianką dla całej rodziny, ponieważ została podarowana w prezencie od ukochanej cioci Ewy 🙂  (więcej…)

  28, Lis 2016
  Czytaj

  Milena / fotografia dziecięca/fotografia portretowa, Żywiec

  Jesienny plener z Milenką zoorganizowałam z kolorowymi rekwizytami typowymi dla tej pory roku.
  Tłem dla tej ślicznej, długowłosej dziewczyny były słoneczniki, dynia, orzechy i jabłka, które sprawiły, że ten czas stał się przyjemny i pełen zabawy. (więcej…)

  18, Paź 2014
  Czytaj

  Mateusz i Szymon / Fotografia dziecięca/Fotografia noworodkowa, Żywiec

  Dziś przedstawiam efekty sesji dwóch przystojniaków: 6- letniego Mateusza i 5- tygodniowego Szymona.
  Bracia byli czarujący i nasza współpraca przebiegła pomyślnie. Szymonek słodko sobie spał a Mateusz dzielnie pozował. (więcej…)

  2, Lis 2014
  Czytaj