Kacper / Fotografia noworodkowa, Żywiec

Sesja noworodkowa Kacpra

Nowe życie jest jednym z najbardziej niesamowitych zjawisk, jakich możemy w życiu doświadczyć. Nowe życie, które pochodzi od nas, zawsze wydaje się wpływać na nas na znacznie głębszym poziomie, niż moglibyśmy się spodziewać. Bo oto nagle, gdy rodzi się nasz najdroższy maluch, nasza wiedza i doświadczenie miłości rośnie w sposób, o którym nigdy nie myśleliśmy, że jest możliwy. Rozwija się stopniowo, tak jak nasze dziecko, zmienia się wraz z dorastaniem dziecka.
Pierwsze kilka miesięcy życia twojego dziecka, to wir zmian, czasem szalonych, często będących kompletną niespodzianką. Często jednym z twoich największych pragnień będzie to, żeby móc zamrozić wiele chwil z waszego wspólnego, nowego życia razem, Ciebie – rodzica i twojego dziecka.
Możesz te cenne chwile zamrozić na fotografii 🙂
Dzięki tej możliwości możesz zawsze cieszyć się każdą chwilą, w której twoje dziecko jest malutkim człowiekiem.
Fotografia noworodka spełnia to życzenie!

Poniżej efekty sesji noworodkowej Kacperka i jego rodziców Ani i Pawła, którym miałam okazję również wykonać sesję ciążową, którą możecie obejrzeć tutaj.

Komentarze

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Wyślij wiadomość

  Zobacz również

  Alicja / Fotografia Noworodkowa, Żywiec

  Maleńka Kruszynka  Alicja

   Rodziców Alicji gościłam już podczas sesji ciążowej, tym razem miałam przyjemność zobaczyć ich już we trójkę 🙂  (więcej…)

  11, Kwi 2019
  Czytaj

  Tymon / Sesja noworodkowa, Żywiec

  Zapraszam do obejrzenia kilka kadrów z sesji Tymona.

  Sesję podzieliliśmy na dwa etapy. Wpierw wykonaliśmy zdjęcia swobodne, naturalne, mniej pozowane w stylu lifestyle. Tak aby uchwycić to co najważniejsze – mianowicie maleńkość i kruchość nowo narodzonego dziecka oraz miłość i radość towarzysząca rodzicom 🙂 Następnie przeszliśmy do drugiej części tej  bardziej kolorowej, używając akcesoriów i dodatków. Dzięki temu powstała wyjątkowa pamiątka na całe lata 🙂 Rodzicom – Justyno i Tymku, serdecznie Wam dziękuję za zaufanie jakim mnie obdarzyliście i za wspaniałą atmosferę, którą wprowadziliście na czas naszego spotkania 🙂  (więcej…)

  29, Maj 2017
  Czytaj

  Natalka / Fotografia noworodkowa, Żywiec

  Sesja noworodkowa Natalki

  Przedstawiam perełkę, najpiękniejszą i prześliczną królewnę Karoliny i Grzesia. Zapraszam: (więcej…)

  30, Paź 2016
  Czytaj