Mini Sesje Świąteczne / Fotografia dziecięca, Żywiec

Ten wyjątkowy, świąteczny czas już prawie za nami. Kończy się grudzień, ten piękny miesiąc intensywnych przygotowań do Świat Bożego Narodzenia i do powitania Nowego Roku.

Bardzo dziękuje Wam za przybycie na sesje świąteczne, za wspaniała, świąteczną atmosferę, za spędzenie wspólnych chwil i za świetną zabawę przy choince. Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku ❤ ❤ ❤

 Adrian

adrian-logo-mala-rozdzielczosc-2 Agata i Rafałagata-i-rafalsesja-ciazowa-06-12-16-mala-rozdzielczosc-logo-18 Agatkaola-i-agatka-mala-rozdzielczosc-logo-17 Majamaja-mala-rozdzielczosc-logo-2 Hania, Marysia i Zosiahania-marysia-i-zosia-mala-rozdzielczosc-logo-16 Nikolanikola-mala-rozdzielczosc-logo-10 Zuziazuziasesja-swiateczna-jpg-do-wydrukow-5 Jagódkaimg_4362 Kama i Paulaimg_1373 Kinga, Filip i Ritakinga-filip-i-rita-sesja-swiateczna-mala-rozdzielczosc-logo-1 Marysia i Ania marysia-i-ania-mala-rozdzielczosc-logo-20 Maciej i Aniazuziasesja-swiateczna-mala-rozdzielczosc-logo-11Kornelia i Lena
kornelia-i-lenasesja-swiateczna-mala-rozdzielczosc-logo-8 Krzyś, Tomasz i Karolinasesja-swiateczna-mala-rozdzielczosc-logo-11 Kuba i Majaimg_1506 Agnieszkaimg_2294 Natalkanatalia-sesja-swiateczna-2016-jmala-rozdzielczosc-logo-3 Dawidimg_5434

Komentarze

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Wyślij wiadomość

  Zobacz również

  Jagódka / Fotografia Noworodkowa, Żywiec

  Przedstawiam Wam Jagódkę, wspaniałą córeczkę Ani, którą poznałam na sesji ciążowej
  Sesja odbyła się w zaciszu domu rodzinnego Jagódki i okazała się niezwykle owocna w postaci pięknych ujęć.
  Ta urocza, maleńka dama w dniu wykonywania zdjęć miała 12 dni. Dziękuje Ci Aniu za zaufanie i za pomocną dłoń w trakcie sesji.

  (więcej…)

  7, Sie 2015
  Czytaj

  Zosia / Fotografia noworodkowa, Żywiec

  Zapraszam do obejrzenia relacji z noworodkowej sesji Zosi.

  Sesji troszkę innej niż zazwyczaj, bo wykonanej w domu maluszka.
  Cieszę się, że mam przywilej odwiedzenia Was i waszego nowo narodzonego dziecka w domu, gdzie rodzinnej atmosfery i życia rodzinnego jest najwięcej.
  To piękne obserwować i uwieczniać na fotografiach ten czas pełen miłości, emocji, czas poznawania się i nawiązywania relacji z maluszkiem.

  Na wyjątkowe życzenie rodziców maluszka powstały również zdjęcia trochę bardziej pozowane, przypominające te wykonane w studio. (więcej…)

  18, Mar 2019
  Czytaj

  Sebastian / Fotografia niemowlęca , Żywiec

  Sebastian, Weronika i Janusz <3

  Dziś kilka kadrów z bardzo naturalnej, swobodnej  sesji rodzinnej 🙂 Tak, na pamiątkę, tak po prostu, aby uchwycić emocje i ukazać rodzinną relację  🙂 piękny pomysł i stylowe rekwizyty zawdzięczam Weronice 🙂 Dziękuję, za zaufanie 🙂 bardzo lubię nowe wyzwania i z przyjemnością przystępuję do tak ważnych dla Was projektów.

  (więcej…)

  24, Kwi 2017
  Czytaj