Ola, Milena i Karol / Sesja rodzinna, Żywiec

Kolejne piękne rodzeństwo gościło w moich skromnych progach.

Zapraszam do oglądania 🙂 

Ola, Milena i Karol (Mała rozdzielczośc + logo)-1 Ola, Milena i Karol (Mała rozdzielczośc + logo)-2 Ola, Milena i Karol (Mała rozdzielczośc + logo)-3 Ola, Milena i Karol (Mała rozdzielczośc + logo)-4 Ola, Milena i Karol (Mała rozdzielczośc + logo)-5 Ola, Milena i Karol (Mała rozdzielczośc + logo)-6 Ola, Milena i Karol (Mała rozdzielczośc + logo)-7 Ola, Milena i Karol (Mała rozdzielczośc + logo)-8 Ola, Milena i Karol (Mała rozdzielczośc + logo)-9 Ola, Milena i Karol (Mała rozdzielczośc + logo)-10 Ola, Milena i Karol (Mała rozdzielczośc + logo)-11 Ola, Milena i Karol (Mała rozdzielczośc + logo)-12 Ola, Milena i Karol (Mała rozdzielczośc + logo)-13

Komentarze

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Wyślij wiadomość

  Zobacz również

  Julia / Fotografia komunijna, Ujsoły

  Julia w tym roku przystąpiła do Pierwszej Komunii Świętej.
  Ogromną niespodzianką dla niej i dla jej rodziców była sesja zdjęciowa upamiętniająca to szczególne wydarzenie. (więcej…)

  20, Sie 2014
  Czytaj

  Agata, Rafał i Bartuś /Fotografia noworodkowa, Żywiec

  Piękne chwile warte wspomnień.

  Agata i Rafał pojawili się u mnie wpierw na sesji ciążowej a niedługo później na sesji noworodkowej ze swoim cudnym synem. Jest mi niezmiernie miło, że miałam okazję zatrzymać na fotografiach to co najcenniejsze, tą nową miłość i radość którą wprowadził do ich życia malutki Bartuś. (więcej…)

  12, Lut 2017
  Czytaj

  Marcelina i Filip / Fotografia dziecięca, Żywiec

  Sesja rodzinna Marcelinki i Filipa

  Cudny rodzinny czas

  Przychodząc na sesję fotograficzną ze swoją rodziną budujecie  i umacniacie więzi rodzinne :-). Jesteście wtedy skupieni na sobie, macie okazję żeby zwolnić i spędzić ze sobą więcej miłych chwil.

  Bliskość i wspólnie spędzany czas jest naturalną i chyba najważniejszą potrzebą Waszych dzieci. Dając im czas, dajecie im siebie.
  A ten wspólny czas, przechowuje się w pamięci dłużej 🙂 A zapisany na kartach zdjęć stanowi jeszcze większą wartość 🙂  (więcej…)

  27, Wrz 2017
  Czytaj