Sebastian / Fotografia niemowlęca , Żywiec

Sebastian, Weronika i Janusz <3

Dziś kilka kadrów z bardzo naturalnej, swobodnej  sesji rodzinnej 🙂 Tak, na pamiątkę, tak po prostu, aby uchwycić emocje i ukazać rodzinną relację  🙂 piękny pomysł i stylowe rekwizyty zawdzięczam Weronice 🙂 Dziękuję, za zaufanie 🙂 bardzo lubię nowe wyzwania i z przyjemnością przystępuję do tak ważnych dla Was projektów.


Komentarze

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Wyślij wiadomość

  Zobacz również

  Tymon / Sesja noworodkowa, Żywiec

  Zapraszam do obejrzenia kilka kadrów z sesji Tymona.

  Sesję podzieliliśmy na dwa etapy. Wpierw wykonaliśmy zdjęcia swobodne, naturalne, mniej pozowane w stylu lifestyle. Tak aby uchwycić to co najważniejsze – mianowicie maleńkość i kruchość nowo narodzonego dziecka oraz miłość i radość towarzysząca rodzicom 🙂 Następnie przeszliśmy do drugiej części tej  bardziej kolorowej, używając akcesoriów i dodatków. Dzięki temu powstała wyjątkowa pamiątka na całe lata 🙂 Rodzicom – Justyno i Tymku, serdecznie Wam dziękuję za zaufanie jakim mnie obdarzyliście i za wspaniałą atmosferę, którą wprowadziliście na czas naszego spotkania 🙂  (więcej…)

  29, Maj 2017
  Czytaj

  Jola i Przemek / Fotografia ciążowa

  W moim odczuciu kobieta nosząca nowe życie, oraz mężczyzna, który z troską i miłością patrzy na swoją partnerkę,  są najpiękniejszymi  istotami, jakimi można sobie wymarzyć do fotografowania. 
  Ten blask bijący z oczu, podekscytowanie, oczekiwanie i radość – istny wir miłości i emocji.
  Sesja ciążowa Joli i Przemka <3

  (więcej…)

  20, Lut 2019
  Czytaj

  Lena / Fotografia noworodkowa, Żywiec

  Sesja noworodkowa Leny

  Okres pierwszych dwóch tygodni życia maluszka, jest najlepszy na wykonanie sesji noworodkowej. Jest tak, ponieważ maleństwo większość czasu przesypia mocnym snem, co sprzyja układaniu go w różne, ciekawe pozy, jak na przykład te w objęciach rodziców. (więcej…)

  14, Gru 2015
  Czytaj