O mnie

Witam Cię,

Mam na imię Joanna – dla Was jestem Asia a dla dzieci, które mnie odwiedzają jestem ciocią Asią 🙂

Chcę Was zaprosić do mojego świata, do mojej pasji, dzięki której Wasze cudowne momenty zostaną utrwalone na zawsze. Moją inspiracją są rodziny. Więź, która jest pomiędzy Wami, spojrzenie pełne miłości, pełne zaufania, zachwytu i opieki. Jest to piękne, naturalne źródło prawdziwych emocji. Uwielbiam również robić zdjęcia rodzeństwu – to w jaki sposób one mają swoją „wizję” zdjęć, których nie da się powtórzyć.

Pewnie zastanawiasz się, czy Ty i Twoje dziecko da radę na takiej sesji. Czy czas potrzebny do wykonania zdjęć nie będzie stresujący i męczący dla dziecka. Dlatego też staram się, aby czas spędzony razem był pełen zabawy i śmiechu. Wiem, że małe dzieci kierują się własnym rytmem dnia, dlatego sesje nie są objęte sztywnym czasem i poświęcam małym modelom tyle czasu ile wymaga ich charakter i chęci, tak aby uzyskać piękne zdjęcia w przyjemnej atmosferze.

Sesje noworodkowe są dla mnie wyjątkowe. Noworodki rosną tak szybko i dlatego ważne jest, żeby uchwycić te pierwsze chwile ich życia. Każda sesja jest wyzwaniem, każde maleństwo jest inne – ale wiem, że zdjęcia wykonane w tym czasie będą cenne dla Ciebie całe życie. Mam świadomość, że trudno zdecydować się na sesję zdjęciową w tym, krótkim okresie po porodzie. Ale dla dziecka ten czas jest najlepszy – wtedy dziecko po prostu śpi, nie wybudzam go do zdjęć. Nie zakłócamy jego rytmu i dzięki temu tyle pięknych ujęć można stworzyć.

Z wykształcenia jestem pedagogiem, pracowałam w przedszkolu – wiem, co dla dziecka jest ważne, cenię go za jego naturalność i chęć poznania świata. Jeśli nadal zastanawiasz się, „Czy moje dziecko się do tego nadaje i czy damy zrobić mu zdjęcia” to chcę, żebyś wiedział, że do każdego dziecka podchodzę indywidualnie. Staram się złapać z nim dobry kontakt, wysłuchać i dać tyle czasu ile potrzebuje.

Dziękuję wszystkim, którzy do tej pory mnie odwiedzili, zaufali i zdecydowali się na sesję ze mną. Dali mi szansę bycia ich rodzinnym fotografem. Dziękuję za te wszystkie relacje i znajomości, które powstały w wyniku naszego spotkania i wspólnej pracy przy tworzeniu zdjęć. Jest to dla mnie niezwykle cenne, że chcecie wracać, by utrwalać następne etapy waszego życia.

Zapraszam też Ciebie – jeśli nadal masz wątpliwości, proszę zadzwoń lub napisz. Mam nadzieję, że przekonasz się, że warto i Ty też będziesz miał okazję się ze mną spotkać i uwiecznić te momenty, które są dla Ciebie najważniejsze….