Sesja Noworodkowa

Sesja Noworodkowa

Sesje noworodkowe są dla mnie wyjątkowe. Podziwiam tą surową autentyczność niemowląt. Tą nowiutką pomarszczoną skórę, zmarszczki na nosku…

Najlepszy czas by fotografować naszego nowo narodzonego malucha to okres między piątym a czternastym dniem życia. Wtedy właśnie większość czasu przesypia, dzięki czemu możemy je łatwiej ułożyć w skulone pozycje, które pamięta z okresu, kiedy jeszcze był w brzuszku.

W tym miejscu pewnie zaczniesz się zastanawiać, czy taka sesja nie zaszkodzi Twojemu maleństwu…

Chciałabym w tym miejscu zapewnić, że zawsze robię wszystko, aby Twoje dziecko było bezpieczne. Sesje noworodkowe wymagają odpowiedniej wiedzy, podejścia i umiejętności , które zdobyłam na specjalnie organizowanych warsztatach fotografii noworodkowej. To tam nabyłam teoretyczną i praktyczną wiedzę dotyczącą bezpieczeństwa i komfortu moich małych modeli.

Jeśli zastanawiasz się jak przygotować się do takiej sesji to nie martw się!
Przed sesją prześlę Ci kilka wskazówek dotyczących tego co robić, aby Twoja pociecha spała głęboko i nieprzerwanie podczas zdjęć.

Na sesję warto przygotować komplet ubrań w kolorach neutralnych, najlepiej biel lub czerń do ujęć rodzinnych.

Sesje noworodkowe trwają zazwyczaj od 3-4 godzin. Zdjęcia wykonuję bez pośpiechu, tak abyśmy mieli dość czasu na karmienie i tulenie do snu. Studio jest zawsze dobrze ogrzane, dzięki czemu maleństwo czuje się komfortowo.

Sesje najlepiej zarezerwować jeszcze przed narodzeniem dziecka. Natomiast jeśli jesteś już po porodzie nic nie szkodzi. Czasem terminy zwalniają się w ostatniej chwili wiec zadzwoń lub napisz e-mail z zapytaniem.